بیش از 300 میلیون موتور الکتریکی در زیرساخت ها ، ساختمان های بزرگ و صنایع در سطح جهان استفاده می شود. سالانه بیش از 30 میلیون موتور فقط برای مقاصد صنعتی فروخته می شوند. در زمانی که بحث ها به کاهش انتشار رسیده است ، تولید کنندگان موتور الکتریکی در حال نوآوری و برهم زدن بازار جهانی هستند.

با تقاضای زیاد برای موتورهای برقی ، بسیاری از محصولات پر رونق هستند. به عنوان مثال ، رشد در بازار موتورهای برقی همزمان است که می تواند تا سال 2021 انتظار افزایش چند میلیارد دلاری داشته باشد. یونیورسال و الکتروموتور میدان سیم پیچی شده تقسیم شده است. کاربرد الکتروموتور : الکتروموتور دارای دامنه ی وسیعی از کاربردهای گوناگون هستند.این موتور ها در لوازم خانگی ، فن ها ، دمنده ها ، ابزارهای قدرت و در تمامی صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. برندهای الکتروموتور : از انواع برندهای الکتروموتور می توان به الکتروموتور ABB ، الکتروموتور Siemens ، الکتروموتور Vemat ، الکتروموتور Hamer ، الکتروموتور موتوژن، الکتروموتور چینی ……. اشاره کرد. دریافت لیست قیمت الکتروموتور دریافت کاتالوگ الکتروموتور
20 تولید کننده برتر موتور الکتریکی در جهان 2019:
زیمنس_لاگو
1) نام کارهایی که این مهندس برق انجام نمی دهد ، ساده تر است. از فن آوری های ساختمانی و تجهیزات اتوماسیون برای سازندگان و شرکت های ساختمانی گرفته تا سیستم های تصویربرداری و تشخیصی بیمارستان ها و موتورهای برقی برای اهداف صنعتی و تحرک ، به نظر می رسد که زیمنس در همه جا وجود دارد. زیمنس از زمان تأسیس بیش از 150 سال پیش توسط یک کارآفرین بینایی ، به یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه موتورهای الکتریکی در جهان تبدیل شده است.

کسب و تحولات استراتژیک:
هدف این شرکت طراحی مجدد فناوری موتور الکتریکی از سطح زمین جهت استفاده در وسایل نقلیه برقی است. سال گذشته رولز رویس ، زیمنس و ایرباس مشاركتی را ایجاد كردند كه هدف آن توسعه یك تظاهرات كننده پرواز نزدیك مدت است كه یك قدم قابل توجه در پیشران هیبریدی-برقی برای هواپیماهای تجاری خواهد بود. در کنار این ، اخیراً زیمنس با Alstom ، یک شرکت چند ملیتی فرانسوی ، همکاری کرد تا تجارت تحرک خود (از جمله درایوهای کششی راه آهن) را با Alstom درآید.

سهم بازار زیمنس را در بازار جهانی موتور الکتریکی پیدا کنید ، گزارش گزارش بازار جهانی موتور همزمان برقی Technavio را دریافت کنید
2) توشیبا ، تولید کننده و ارائه دهنده راه حل های متنوع در جهان ، در سال 1970 وارد صنعت موتورهای الکتریکی شد و از آن زمان تاکنون یک سنت برجسته در تولید برخی از قابل اطمینان ترین و قوی ترین موتورهای برقی در بازار جهانی ایجاد کرده است. این شرکت طیف گسترده ای از موتورهای ولتاژ کم و متوسط ​​را ارائه می دهد که استانداردهای جدیدی را در زمینه کار با دوام شدید و دوام تنظیم می کنند.

کسب و تحولات استراتژیک:
در ماه مه 2013 ، شرکت توشیبا بین المللی شرکت Elettra Technology Inc. ، تولید کننده موتورهای برقی صنعتی مستقر در همیلتون را به دست آورد. این نخستین شرکت دستیابی به شرکت توشیبا در تاریخ خود بود. پنج سال پس از کسب ، تجارت جدید Toshiba Industrial Products Canada Ltd. با تولید موتورهای الکتریکی بزرگتر و پیشرفته تری در یک مرکز بازسازی شده 63،000 فوت مربع تولید می کند.

ABB_logo3) با ادامه تاریخچه نوآوری های فناوری در مدت 130 سال ، ABB به یک رهبر جهانی در محصولات برق ، اتوماسیون صنعتی و شبکه های برق ، روباتیک و حرکت تبدیل شده است. این شرکت در بخش های خدمات ، صنعت و حمل و نقل و زیرساخت ها در سطح جهان به مشتریان خدمات می دهد. سال 2017 برای ABB یک سال گذار بود ، زیرا این شرکت در راستای استراتژی سطح بعدی خود ، مجموعه کارها و عملکردهای خود را تقویت و کارآمدتر کرد ، و بیشتر بر روی طرحی که از سال 2014 آغاز شد ، اجرای کرد.

کسب و تحولات استراتژیک:
ABB کسب B&R خود را در سال 2017 ، یکی از بزرگترین ارائه دهنده راه حل های اتوماسیون ماشین و کارخانه ، به پایان رساند. علاوه بر این ، در ماه سپتامبر ، این شرکت قرارداد برای به دست آوردن GE Industrial Solutions ، تجارت راه حل های برقی سازی GE را امضا کرد ، که انتظار می رود موقعیت جهانی خود را در زمینه برق سازی و همچنین دسترسی خود به بازار آمریکای شمالی تقویت کند. علاوه بر این ، به عنوان بخشی از استراتژی سطح بعدی خود ، نام تجاری کاملاً متعلق به Baldor Electric در تاریخ 1 مارس 2018 به ABB تغییر نام داد.

بیشتر بخوانید: نوآوری در صنعت خودرو: فراتر از خودروهای برقی

Nidec_logo4) Nidec Motor پیشرو در ژاپن تولید کننده موتورها و تجهیزات کنترل برای مصارف صنعتی ، لوازم خانگی و محصولات مصرفی است. این شرکت دارای چندین پایگاه تولید و فروش در چین ، مکزیک ، آمریکا و انگلیس است. نیدک در حال ایجاد یک بستر رشد جدید با تمرکز عمده در مشاغل تجاری و صنعتی است.

کسب و تحولات استراتژیک:
در فوریه 2017 ، شرکت نیدک اعلام کرد که کسب پیش از این اعلام شده در زمینه تولید برق ، موتورها و درایوهای شرکت امرسون برقی را به اتمام رسانده است. کسب و کار اکتسابی دارای پایه و اساس تجاری خوب ، برند قوی و مشتری بسیار عالی است ، به طور عمده در شمال. آمریکا و اروپا. علاوه بر این ، این شرکت موافقت کرده است که یک سرمایه گذاری مشترک با خودروساز فرانسوی Groupe PSA ایجاد کند و 261 میلیون دلار آمریکا برای تولید موتور الکتریکی در فرانسه برای توزیع جهانی و داخلی سرمایه گذاری کند.

Rockwell_logo5) اتوماسیون راکول در سال 1903 با سرمایه گذاری اندک 1000 دلار آمریکا تاسیس شد. از آن زمان ، تأمین اتوماسیون صنعتی آمریکایی ثابت کرده است که یک داستان موفقیت است و به یکی از رهبران جهانی فناوری اتوماسیون تبدیل شده است. طی یک دهه گذشته ، سرمایه گذاری های آن در جهانی سازی و فناوری به آن اجازه داده است تا بازار مورد نظر خود را به بیش از 90 میلیارد دلار گسترش دهد.

کسب و تحولات استراتژیک:
در سپتامبر سال 2016 ، Rockwell Automation ، Maverick Technologies ، یکپارچه ساز سیستم پیشرو را بدست آورد که به این شرکت کمک کرد تا تخصص خود را در برنامه های کلیدی دسته ای بهبود بخشد. این شرکت همچنین ، محصولات اتوماسیون کنترل ، ارائه دهنده پیشرو در بخش های نازک متمرکز مشتری ، دسک تاپ از راه دور و مدیریت نرم افزار سرور را به دست آورد.

بیشتر بخوانید: 5 بزرگترین تولید کننده خودرو برقی در جهان

AMETEK_logo6) AMETEK یک سازمان در سطح جهانی است که در ارائه راه حل های مهم برای پیچیده ترین چالش های مشتریان با نوآوری های فناوری منحصر به فرد متمرکز است. با مستقر در کنت ، اوهایو ، شرکت تابعه AMETEK راه حلهای پیشرفته حرکت (AMS) موتورهای DC ، کنترلرها یا درایوها ، پنکه ها ، پمپ ها ، دمنده های کنترل شده دقیق و سیستم های حرکتی خطی مهندسی شده را فراهم می کند.

کسب و تحولات استراتژیک:
آینده AMETEK با چهار استراتژی رشدی خود پشتیبانی می شود: گسترش بازار جهانی ، تعالی عملیاتی ، توسعه محصول جدید و تمایلات استراتژیک. در تاریخ 22 ژوئن 2017 ، شرکت AMETEK ، Inc اعلام کرد که مالکیت MOCON ، ارائه دهنده پیشرو ابزار ، ردیاب ، سیستم و خدمات مشاوره را تکمیل کرده است. MOCON به عنوان بخشی از بخش پردازش و ابزارهای تحلیلی خود در گروه ابزارهای الکترونیکی AMETEK به AMETEK پیوست.

Regal Beloit_logo7) Regal Beloit با داشتن موتورهای با راندمان بالا و سیستم های انتقال نیرو ، مارک مناسبی برای روند جهانی بهره وری انرژی است. این شرکت با ارائه محصولات در سطح جهانی و خدمات نزدیک به جایی که مشتریان خود به آنها احتیاج داشته اند ، دارای سابقه موفقیت در رشد بوده است. موتورهای الکتریکی DC مارک Genteq این خودرو تقریباً در کلیه تجهیزات مسکونی با سرعت متوسط ​​متغیر در ایالات متحده یافت می شود ، و مارکون برقی موتور ، لسون و GE تجاری موتور آن به طور گسترده ای در کل بخش های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کسب و تحولات استراتژیک:
در 28 فوریه 2018 ، شرکت Regal Beloit اعلام کرد که برای دستیابی به Nicotra Gebhardt S.p.A. ، یک رهبر در سیستم های کارآمد با انرژی ، با قیمت تقریبی 154 میلیون دلار توافق کرده است. این دستیابی به Regal Beloit کمک می کند تا سبد سهام خود را گسترش دهد ، قرار گرفتن در معرض جغرافیایی را متنوع کند و توانایی ارائه راه حل های کارآمد با انرژی را تقویت کند. طی یک دهه گذشته ، Regal مارک های زیادی از جمله A.O Smith ، گروه مهندسی CMG ، Dutchi Motors B.V. را به دست آورد.