الکتروموتور به نوعی از ماشین که انرژی الکتریکی را به حرکتی تبدیل می کند می گویند . مکانیسم کلی این سیستم به این صورت است که ،در زمانی که یک هادی حامل جریان ،الکتریسیته تحت اثر یک میدان مغناطیسی قرار می گیرد نیرویی بر روی آن هادی حامل جریان از سوی میدان مغناطیسی اعمال می شود. موتورهای الکتریکی به دو صورت دوار و خطی هستند.اما موتور بیشتر به صورت دوار موجود می باشد.

الکتروموتور آاگ

الکتروموتور AEG

بی شک کسی نیست که برند AEG را نشناخه باشد و با آن آشنا نباشد.برای دیدن مشخصات کامل الکتروموتور AEG اینجا کلیک کنید.

الکتروموتور LOHER

الکتروموتور LOHER

الکتروموتور LOHER (لوهر) یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های تولیدکننده الکتروموتور است. با ۱۱۰ سال سابقه همچنان یکی از قدیمی های این عرصه می باشد. برای دیدن مشخصات بیشتر این برند کلیک کنید.

الکتروموتور گاماک Gamak

امروزه چین یکی از کشور های توانمند در زمینه های تولید می باشد که تولید الکتروموتور نیز از این امر مستثنی نیست و شرکت های بیسار خوبی در این زمینه فعالیت می کنند که می توان یک الکتروموتور چینی با کیفیت را با قیمتی مناسب تر تهیه کرد همچنین الکتروموتور چینی از جهت اینکه قیمتی مناسب نسبت به نمونه مشابه اروپایی دارد یکی از برند های پر مصرف الکتروموتور در ایران است. نمایندگی الکتروموتور چینی در ایران نیز وجود دارد. الکتروموتور تک فاز چینی و الکتروموتور سه فاز چینی در صنایع مختلف کاربردهای زیادی دارد و امروزه کارخانجات معتبری برای ساخت الکتروموتور چینی در چین وجود دارد. در اینجا به معرفی چند برند چینی موتور الکتریکی اشاره میکنیم و شما نیز برای اطلاع از قیمت انواع الکتروموتور چینی کافیست از صفحه تماس با ما با کارشناسان فروش الکتروافروز تماس بگیرید.

الکتروموتور چینی

در دنیای پیرامون، بسیاری از اختراعات را مدیون الکتریسیته هستیم و در واقع این تکنولوژی ها روز به روز در حال پیشرفت هستند و هر بار که با یکی از آن ها آشنا می شویم، متوجه این مسئله خواهیم بود که در اطراف ما تا چه میزان از این دستگاه ها با ساخت ها و برگرفته از تکنولوژی های خاص استفاده می شود.

یکی از مواردی که احتمالا در مورد آن شنیده اید الکتروموتور ها هستند، درست تر اگر بخواهیم توضیح دهیم نقطه مقابل ژنراتور ها که کار تبدیل انرژی مکانیکی به الکترونیکی را دارند، الکتروموتور ها می توانند نیروی وارده جریان الکتریسیته را به سیستم حرکتی تبدیل کنند.

شاید ساده ترین نمونه آن را در ماشین لباسشویی می بینید، یک الکتروموتور نسبتا بزرگ که با استفاده از نیروی برق شهری می تواند حرکتی را به جریان انداخته و باعث فعالیت این دستگاه شود.

البته که این دستگاه ها کاربرد های گوناگون و خاصی دارند که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا می شویم. مدل های دسته بندی شده دیگری که در الکتروموتور های چینی وجود دارد مطابق جنس بدنه آن ها خواهد بود.